Ställ en fråga till oss

Här kan du komma i direkt kontakt med rätt funktion inom organisationen

Ewa Andersson
Transportledning
tel: 031-719 29 01
mail: ewa.andersson@gbframat.se

Mirce Popovski
Transportledning
tel: 031-719 29 05
mail: mirce.popovski@gbframat.se

Kristoffer Vierelä
Terminal, lager & slingtrafik
tel: 031-719 29 03
mail: terminal@gbframat.se

Johnny Eriksson
Personal, rekrytering & fordon
tel: 031-719 29 14
mail: johnny.eriksson@gbframat.se

Thomas Grahn
Funktionsansvarig DHL-trafik, personal- och resursplanering
tel: 031-719 29 07
mail: thomas.grahn@gbframat.se

Zsigmond Toth
Arbetsledning DHL-trafik, reklamationer & kvalitet
tel: 031-719 29 15
mail: zito@gbframat.se

André Kejovaara
Arbetsledning DHL-trafik, Styckegods
tel: 031-719 29 00
mail: andre.kejovaara@gbframat.se

Josefin Strömblad
Arbetsledning DHL-trafik, Paket
tel: 031-719 29 00
mail: gbframat@live.se

Jim Sandelin
Platschef
tel: 031-719 29 04
mail: js@gbframat.se

Karin Pettersson
Lön, aministration & redovisning
mail: karin.pettersson@gbframat.se

GB Framåt Transport AB

Importgatan 17
422 46 Hisings Backa


Telefon vxl: 031-719 29 00
Mail: info@gbframat.se

Besökstider:
mån-fre 06.00-17.00
lunchstängt 12.00-12.30


Hitta oss


GPS
WGS84: N 57° 44.9549', E 11° 59.7877'
Decimal: 57.7492, 11.9965